Silvestrovské Pochoutky s moderátory televizních soutěží

31. prosinec 2013

Na Silvestra vás Naďa Konvalinková a Patrik Rozehnal pozvali do baru v centru Prahy. Jejich hosty byli současní i minulí moderátoři televizních soutěží – Jan Rosák, Pavel Zedníček a Aleš Háma. Barman Honza Braniš hostům míchal drinky podle jejich přání.

Povídali si hlavně o televizních soutěží, které se staly ve své době populárními. Jan Rosák zavzpomínal na problémy s udělováním cen ve Videostopu, na soutěžícího, který mu utekl ze studia nebo na to, jak ho Hanka Zagorová napálila coby soutěžící v pořadu Riskuj.

Pavel Zedníček prozradil, jak se dostal do Kufru, jestli měl moderátorský vzor a také si vyzkoušel jaké to je hádat slova. Napovídal mu je Jan Rosák i Aleš Háma. Mluvilo se i o dekoracích a natáčení, kdy byl Pavel naštvaný sám na sebe.

Vystavené lahve s alkoholem v baru

Aleš Háma prozradil, kdy usedl poprvé do taxíku, jestli má opravdovou taxikářskou licenci, proč se mu svlékla soutěžící na zadním sedadle a kvůli čemu vyhodil jednoho muže z auta. Řekl nám, jak vypadají podobné soutěže v Rusku nebo Řecku a také, co si ze všech těch otázek pamatuje.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...