Silvestrovské Pochoutky s moderátory televizních soutěží

31. prosinec 2013
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Pavel Zedníček, Jan Rosák a Aleš Háma

Na Silvestra vás Naďa Konvalinková a Patrik Rozehnal pozvali do baru v centru Prahy. Jejich hosty byli současní i minulí moderátoři televizních soutěží – Jan Rosák, Pavel Zedníček a Aleš Háma. Barman Honza Braniš hostům míchal drinky podle jejich přání.

Povídali si hlavně o televizních soutěží, které se staly ve své době populárními. Jan Rosák zavzpomínal na problémy s udělováním cen ve Videostopu, na soutěžícího, který mu utekl ze studia nebo na to, jak ho Hanka Zagorová napálila coby soutěžící v pořadu Riskuj.

Pavel Zedníček prozradil, jak se dostal do Kufru, jestli měl moderátorský vzor a také si vyzkoušel jaké to je hádat slova. Napovídal mu je Jan Rosák i Aleš Háma. Mluvilo se i o dekoracích a natáčení, kdy byl Pavel naštvaný sám na sebe.

Vystavené lahve s alkoholem v baru

Aleš Háma prozradil, kdy usedl poprvé do taxíku, jestli má opravdovou taxikářskou licenci, proč se mu svlékla soutěžící na zadním sedadle a kvůli čemu vyhodil jednoho muže z auta. Řekl nám, jak vypadají podobné soutěže v Rusku nebo Řecku a také, co si ze všech těch otázek pamatuje.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?